Co proběhlo

Podzimní kongres Evropské asociace studentů farmacie byla léta velmi dlouho očekávaná a připravovaná akce právě Unií studentů farmacie. Přečtěte si, jak celá akce proběhla.

7. září 2016 proběhl na Kraví hoře Festival vědy, kterého jsme se spolu s veterinárním spolkem IVSA zúčastnili. 

Študentské spolky našej univerzity úspešne zorganizovali medzinárodný projekt ! Okrúhle 10. TNT v Brne!

V úterý 17. 5. 2016 proběhl ve společnosti Zentiva v Praze již 15. ročník Nadnárodní studentské vědecké konference. 

Letošním akademickým rokem se Unie studentů farmacie připojila k projektu Nemocnice pro medvídky.

Ptáte se, o co jde?

Tak a máme úspešne za sebou už štvrtý ročník slovensko-poľsko-českého projektu SPC Leadership Camp, do ktorého boli tento rok zapojení aj študenti z Maďarska! Štyri dni nabité tréningami, ale aj hrami a zábavou ubehli ako voda a boli pre mňa skvelým začiatkom nového semestra.

Ve dnech 17. - 18. 9. 2015 proběhlo v areálu naší univerzity Vítání nových studentů farmaceutické fakulty. Jak vše probíhalo se dočtete dál...

 

1. - 2.12. proběhla kampaň v boji proti AIDS a několik besed na toto téma. Čím v této problematice můžeme přispět, je naše informovanost a zprostředkování informací o včasné diagnostice veřejnosti. Přispějme.

 

V dňoch  3. - 4.10.2015  zavítal na Veterinární a farmaceutickú univerzitu v Brně známy klinický farmaceut Vilius Savickas pôsobiaci na University of Brighton.

 

V tento krásný květnový den v novém pavilonu farmacie proběhla již 23. Valná hromada USF. Kromě toho, že bylo prezentováno uplynulé období, konaly se především volby do Výboru USF pro akademický rok 2015/2016.

 

Jedna z aktivit, které Unie studentů farmacie dlouhodobě organizuje, je Filmový klub. Původně byl založen již v roce 2011. V posledním roce jeho aktivita nebyla příliš vysoká, ale toto jaro se konečně dočkal renesance. Unie studentů farmacie spojila síly se spolkem studentů veterinárního lékařství IVSA a filmový klub byl obnoven jako společný projekt.

Očkování ano, či ne? Zentiva představuje významné osobnosti české vědy!