Farmaceutické půlení 2014

Před Půlením bylo třeba všechno připravit – shodnout se na datu, rezervovat Favál, připravit design „půlících triček“, zajistit DJe a vůbec to celé nějak zorganizovat. Naštěstí se mezi námi našli spolužáci, kteří se do celých příprav bez okolků pustili a my si tak mohli Půlení náležitě užít.

V úterý bylo tedy na Favále řádně narváno, spousta spolužáků se přišla pobavit s námi. Celým večerem nás prováděl spolužák Matej Ľupták, který se moderování zhostil jako profesionál a publikum si naprosto získal, zejména tedy mne – den před Půlením jsem měla narozeniny a jemu se během večera podařilo „zmanipulovat“ celý Favál, aby mi zazpíval známou písničku Hodně štěstí, zdraví! Do programu se však kromě zpívání vešly i soutěže, jako je typicky farmaceutické pipetování piva a další. Jsem si jistá, že si všichni účastníci party užili.

V závěru bych tedy chtěla popřát všem svým spolužákům – třeťákům (a vlastně i sobě), aby byla druhá polovina našeho studia stejně úspěšná, jako ta předchozí! A když by náhodou nastaly potíže, vřele doporučuji řídit se Půlícím tričkem, které hlásá „Keep calm and take some pills“.


Za třetí ročník
Adéla Firlová