Proběhl XX. Ples farmaceutů

V pátek 13. března, v ten den se Unie studentů farmacie, navzdory pověrám, rozhodla pořádat ples. A i když se někteří mohli obávat, co zlého se stane, ples byl nakonec absolutním úspěchem. Již před osmou hodinou večerní jej otevřely úvodní proslovy prezidenta Unie studentů farmacie Michala Šebesty a děkana Farmaceutické fakulty MUDr. Tomáše Paráka Ph.D.

Následovalo předtančení taneční skupiny Starlet a hned od chvíle kdy skončilo, byl parket zaplněn bez přestávky až do konce. Skupina Na šikmé ploše totiž hrála vskutku výtečně, což všichni hosté uvítali a poctili své partnerky společenským tancem. I tombola slavila úspěch a návštěvníci se sami hrnuli kupovat soutěžní losy. Poté, co šťastlivci vyhráli ceny hlavní tomboly následovala farmaceutům známa studentská skupina Postupné uvolňování. To bylo už po půlnoci a celý ples se pomalu ale jistě stával více studentským místem. Ono konec konců, trochu otevřenější atmosféra je právě to, co mnoho lidí na Plese farmaceutů oceňuje. Následovala tedy produkce z dílny hudebníka DJ Danns a studenti tak způsobem sobě vlastním pokračovali až do rána.

Závěrem bych rád za Unii studentů farmacie poděkoval již zmiňovanému děkanovi naší Farmaceutické fakulty, dále všem sponzorům, pomocníkům a hlavně Vám všem, kteří jsme přišli a skutečně letošní ples udělali excelentním.