Vítejte na stránkách Unie studentů farmacie

Unie studentů farmacie je spolek sdružující studenty farmaceutické fakulty Masarykovy univerzity. Jeho cílem je nabídnout možnost osobního rozvoje a zpříjemnění studentského života všem budoucím farmaceutům. V průběhu školního roku organizuje odborné přednášky a semináře, kulturní a společenské akce a v neposlední řadě také různé osvětové kampaně zaměřené na zdraví. Svým členům také pomáhá s výjezdy do zahraničí, a to jak na výměnné pobyty, tak i na různé odborné kongresy.

Cestujeme

CESTUJEME

Unie studentů farmacie každoročně poskytuje podporu studentům, kteří se snaží vyjet do zahraničí. Ať už se jedná o Erasmus, TWIN, SEP nebo jakýkoli jiný program, Unie je připravena pomoci na strastiplné cestě k zorganizování výjezdu.

Jakožto člen EPSA (European Pharmaceutical Students' Association) se zástupci USF každoročně účastní konferencí, kurzů a seminářů pořádaných kolegy ze zahraničí.

Vzděláváme se

VZDĚLÁVÁME SE

Odborné přednášky, semináře, exkurze a mnoho dalšího. To vše Unie pomáhá organizovat nebo i sama zajišťuje. Studenti tak mají šanci proniknout hlouběji do problematiky, kterou studují a získat cennou výhodu.

Ale nejen to, Unie nemyslí jenom na farmaceuty.
Již několik let se věnuje osvětové činnosti v oboru zdravotnictví a tuto činnost hodlá nadále rozvíjet.

Bavíme se

BAVÍME SE

Ke studentskému životu neoddělitelně patří zábava. USF tradičně organizuje mnoho rozličných akcí určených k odreagování od náročného studia. Prakticky každá akce pořádaná farmaceuty je pořádána právě Unií studentů farmacie.

Každoročně je nejvýznamnější událostí Farmaceutický Ples, který si za léta své existence vydobyl místo v podvědomí studentů i vyučujících.

Zprávy

30.06.2017

EPSA AC 2017 Slovinsko

V týdnu od 17. do 23. dubna se konal jubilejní 40. ročník EPSA Annual Congress. Ve slovinském městě Krajnska Gora se sjelo na tři sta studentů farmacie z celé Evropy. Naše brněnská delegace samozřejmě nesměla chybět. Tématem celého kongresu bylo „Healthcare, an innovative approach".

15.02.2017

Hledáme pomocníky s organizací kongresu!

USF má tu čest letos na podzim organizovat druhý největší kongres pro studenty z celé Evropy - EPSA Autumn Assembly. Bude to velkolepé a máte jedinečnou příležitost se přidat k organizaci jako pomocníci!

07.10.2016

Nemocnice pro medvídky 16/17

Projekt Nemocnice pro medvídky už odstartoval i v tomto semestru. Termíny školek už jsou k dispozici a míst je spousta!

02.10.2016

Twinnet se Srbskem 2016

Venku je sychravo, zima se blíží, je čas někam vyrazit! 7.-13.11. nabízíme možnost vyjet do Srbska na výměnný pobyt alias Twinnet.

Nadcházející akce

2.10.2020 - 4.10.2020

Vítání prváků 2020

Každoročně nás poslední víkend před začátkem semestru čeká Vítání prváků. 

6.10.2020

Valná hromada USF

Členové USF pozor! Již brzy je tady Valná hromada USF, kde se dozvíte, co všechno se nám povedlo v minulém roce a společně zvolíme vedení USF na další rok. 

8.10.2020

Burza učebnic

Chceš prodat staré materiály a koupit nové, co využiješ v tomto roce? Pak je tady pro tebe burza učebnic. 

18.3.2021

XXV. Ples farmaceutů

Již teď si můžete zarezervovat termín na XXV. ples farmaceutů, který se bude konat v KC Babylon.

 

 

Náš tým

Prezident

e-mail: prezident@usf.cz
telefon: +420 773 334 365

Viceprezident pro vnější vztahy
Viceprezident pro zahraničí
Viceprezident pro vzdělávání
Viceprezident pro vnitřní vztahy
Viceprezident pro PR

Inzerce

Logo1 -

Logo2 -

Logo3 -

Logo 4 -

logo5 -

logo6 -

Kontakt

Veterinární a farmaceutická univerzita Brno
Palackého tř. 1946/1
612 42 Brno-Královo Pole

e-mail

usf@usf.cz